Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Webkamera - aktuální počasí na ploše
Kalendář modelářských akcí

Nové aktuality

2.10. v 15:30 hod brigáda na letišti viz. email od předsedy.

Nejčtenější články

 • Nejnovější komentáře

 • .

 • Autor: Jirka Chvátal, 20 Červenec 2011, 18:44

  Krádež soupravy Futaba FX-40. Pomozte prosím!

  Kolegové modeláři, dovolte mi poprosit vás všechny o pomoc v těžké situaci. Na modelářské akci v Holíči byl nějakým lapkou odcizen jednomu z nás modelářů kufřík se soupravou Futab FX-40! Pokud byste se o této ukradené soupravě z jakéhokoli zdroje dověděli, budu rád, pokud mi dáte vědět na telefon 776 255 977, obratem předám informaci původnímu majiteli vysílače. Věřím, že se snad, podobně jako v případě ukradených modelů Míry Buryana, po zveřejnění na našem webu, nakonec soupravu podaří najít a zloděje potrestat. Popis soupravy následuje v článku.

  Futaba FX-40

  Futaba FX-40

  Jde o standardní provedení Futaby FX-40, ale s několika atypickými prvky, díky které je na první pohled rozpoznatelná:

  Jeho FX-40 má atypicky na těle 2 antény na 2,4 GHz, jednu nativní Futaba FASST a jednu na Jeti Duplex, anténu na 35 MHz měl v kufru s tím vším též, včetně 3 dalších vf modulů. Navíc je ve vysílači firmou Jeti nainstalován bezdrátový přenos Učitel-Žák, což také sériová FX-40 nemá. Pokoušíme se dohledat sériové číslo vysílače, pokud se podaří, dám ho sem.

  Pokud o tomto vysílači kdokoli z vás uslyšíte, pomozte tím, že předáte veškeré informace na můj telefon. Krádež je samozřejmě nahlášena na policii a zkroušený majitel čeká na jakoukoli informaci jako tonoucí co se stébla chytá … Naděje umírá poslední.

  Similar Posts:

  Rubrika: Články

  Zrušit komentář

  *

   

  

   

  Rubriky

  Spřátelené kluby