Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Webkamera - aktuální počasí na ploše
Kalendář modelářských akcí

Nové aktuality

2.10. v 15:30 hod brigáda na letišti viz. email od předsedy.

Nejčtenější články

 • Nejnovější komentáře

 • .

 •  

  Stránka 1 z 3123

   

  Srandasoutěž v termickém létání

  Autor: Jirka Pavlík, 11 Září 2018 @ 11:58

  1.Československe aerovleky Velká Lomnice 2. kolo.

  Byla to moc vydařená akce, pěkné počasí,panoramata,přátelská nálada…  

  Doplňující fota,videa

   

  Číst dál

  Publikováno v Modelářské akce, soutěže a polétání, Články, Holešovské aerovleky, Srandasoutěž v termickém létání · Žádné komentáře »

  Autor: Jirka Chvátal, 13 Duben 2016 @ 01:04

  Holešovská termika 2015 – výsledky a fotky

  S omluvou za dlouhou prodlevu způsobenou prac. vytížením sem vkládám fotky, rozpis výsledků z jednotlivých kol, abyste se mohli podívat jak kdo z vás létal a především výsledkovou listinu z Holešovské termiky 2015.

  Číst dál

  Publikováno v Srandasoutěž v termickém létání · Žádné komentáře »

  Autor: Jirka Chvátal, 3 Září 2015 @ 10:43

  Holešovská termika 2015 – polétání a srandasoutěž v termickém létání – pozvánka a registrace

  Rád bych Vás opět po roce pozval na 12. až 13. září opět do Holešova na srandasoutěž v termickém létání větroňů – v sobotu budeme “soutěžit” (pravidla) a neděli jen tak poletovat. Kluci, kteří u nás byli už v minulých letech vědí, ti, které jsme u nás v Holešově ještě nepřivítali, rádi uvidíme. Mělo by jít, ostatně jako vždycky, o pohodové polétání pro podobně postižené jedince. Určitě každému rádi pomůžeme, takže se ti, kteří to s námi ještě neleteli nemusí ničeho bát.

  Číst dál

  Publikováno v Srandasoutěž v termickém létání · Žádné komentáře »

  Autor: Jirka Chvátal, 31 Srpen 2014 @ 17:24

  Holešovská termika 2014 – výsledky a fotky

  Další srandasoutěž Holešovská termika je za námi. Pátek až neděle strávený s moc fajn lidmi se kterými se vždycky rád uvidím. Povídání a fotky najdete na webu Marcela Králíka a jak se ke mě dostanou fotky od Standy Valnohy, určitě je sem také dám. Škoda krátce při prvním kole rozbitého Šroubečka Ládi Dańka (za letu upadlé křídlo) a Petrův nakřápnutý trup (hodiny při přistání), ale není to nic co by nešlo spravit. Věřím, že příští rok už si s náma skočí v plné parádě a že nám ještě ukáže. Marcel s taťkou a Petr také nedolítali, Marcel pro technické problémy, jeho taťka musel bohužel už vyrazit k domovu. Pokud by Marcel dolétal tak jak to měl rozlétáno, byl na 1-2. místě. V neposlední řadě musím poděkovat všem vlekařům, kteří přijeli a pomohli. Kluci bez vás by to nešlo! V článku najdete finální výsledkovou listinu – prozradím že 2 z prvních 3 míst nakonec zůstaly doma! :-)

  Číst dál

  Publikováno v Srandasoutěž v termickém létání · Žádné komentáře »

  Autor: Jirka Chvátal, 24 Srpen 2014 @ 09:54

  Holešovská termika 2014 – polétání a srandasoutěž v termickém létání – pozvánka a registrace

  Rád bych Vás jménem LMK Čmelák Holešov pozval na 30. až 31.8 opět do Holešova na srandasoutěž v termickém létání větroňů – sobota (pravidla) a pohodové polétání aerovleků – neděle. Kluci, kteří u nás byli už v minulých letech vědí, ti, které jsme u nás v Holešově ještě nepřivítali, rádi uvidíme. Mělo by jít, ostatně jako vždycky, o pohodové polétání pro podobně postižené jedince, takže rádi uvítáme i začátečníky, či kluky, kteří aerovlek nikdy neletěli a chystají se skočit do světa aerovleků. Určitě každému rádi pomůžeme, takže se nemusí ničeho bát.

  Číst dál

  Publikováno v Srandasoutěž v termickém létání · Žádné komentáře »

  Autor: Jirka Chvátal, 12 Srpen 2013 @ 11:52

  Holešovská termika 2013 – polétání a srandasoutěž v termickém létání – pozvánka

  Rád bych Vás jménem LMK Čmelák Holešov pozval na 17. a 18.8 opět do Holešova na už šesté pohodové polétání aerovleků a srandasoutěže větroňů v termickém létání (pravidla). Kluci, kteří u nás byli už v minulých letech vědí, ti, které jsme u nás v Holešově ještě nepřivítali, rádi uvidíme. Mělo by jít, ostatně jako vždycky, o pohodové polétání pro podobně postižené jedince, takže rádi uvítáme i začátečníky, či kluky, kteří aerovlek nikdy neletěli a chystají se skočit do světa aerovleků. Určitě každému rádi pomůžeme, takže se nemusí ničeho bát.

  Číst dál

  Publikováno v Srandasoutěž v termickém létání · Žádné komentáře »

  Stránka 1 z 3123
  

   

  Rubriky

  Spřátelené kluby