Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Webkamera - aktuální počasí na ploše
Kalendář modelářských akcí

Nové aktuality

2.10. v 15:30 hod brigáda na letišti viz. email od předsedy.

Nejčtenější články

 • Nejnovější komentáře

 • .

 • Autor: Jirka Chvátal, 9 Únor 2010, 08:51

  Přidání vlekaře na tento web – co je k tomu potřeba?

  Přidán do seznamu vlekařů na tomto webu může být kdokoli, kdo vlastní model s vlečným háčkem a provozuje, nebo by alespoň chtěl provozovat aerovleky. Neexistují žádné závazky, podmínky nebo omezení, ale bylo by hezké, kdyby se tu a tam členové tohoto spolku vlekařů sešli, seznámili, nebo si jen popovídali a vyměnili zkušenosti s aerovleky, ideálně na nějaké společné akci.


  K uveřejnění vás jako vlekaře na tomto webu prosím abyste vyplnili formulář a odeslali jej.


  Vyplněné informace budou sloužit pro přehledné zveřejnění informací o vlekaři, jeho vlečné, jeho zkušenosti či nezkušenosti s vlekáním a uvedení dalších informací, které o sobě vlekař chce uvést. budu rád, když se registrují i ti, kteřé aerovleky nikdy nelétali a třeba mají jen vlečnou a chtěli by to zkusit. Nikdo nikoho nebude k ničemu nutit, pokud by ale dotyčný měl zájem vlekat, rádi mu do začátku pomůžeme, nejen radou.


  Jakmile informace o vás dostanu do mailu, budou přidány v co nejkratší době na tento web a budete zařazeni do příslušné kategorie podle váhy větroně, kterou ještě vyvlečete. V případě, že některé údaje budou chybět – doufám, že nejsou moc osobní, budu vás kontaktova pro doplnění. Cílem je mít na webu kompletní databázi vlekařů, do budoucna bychom rádi pořádali akce s aerovleky a tato databáze poslouží mimo jiné ke vzájemnému zkontaktování se.


  Připomínám důležitost mít uzavřené pojištění proti škodě způsobené třetí osobě při účasti na akcích jako je GPS Triangl – Eurocap či Aerovleky na Rané a podobných. Věřím, že bezpečnost je pro nás všechny na prvním místě.


  Registrace vlekaře:

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Similar Posts:

  Rubrika: Nezařazené

  Zrušit komentář

  *

   

  

   

  Rubriky

  Spřátelené kluby