Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Letecký modelářský klub Čmelák Holešov

Webkamera - aktuální počasí na ploše
Kalendář modelářských akcí

Nové aktuality

2.10. v 15:30 hod brigáda na letišti viz. email od předsedy.

Nejčtenější články

 • Nejnovější komentáře

 • .

 • Autor: Jirka Chvátal, 10 Červenec 2011, 21:25

  Hranické polétání – RC Paragán cup – fotky

  Dneska dopoledne jsme se vrátili z pohodové akce, kterou uspořádali hraničtí modeláři. Z náš klub jsme se tam vypravili já s přítelkyní s Katanou, Jirka Pastrnek s Precedentem a Proximou, Franta Hrbáček s novým Čmeldou a taky Jirka Kolařík. Polétání se vydařilo, počasí bylo perfektní možná až moc, pokud to jenom trošku šlo, vyhledávali jsme stín přístřešků nebo stanů. Létaly se aerovleky single i dvouvleky a až na srážku Foky Miloška Vaculíka a Ka6 Milana Alexy a mého vlétnutí do hejna racků při aerovleku, skončivšího jedním skoleným rackem a přistáním s plápolající výškovkou a dvou rozbitých modelů v rámci jednoho dne Vaška Boráně se celá akce obešla bez dalších obětí.

  V průběhu dne mě hodně zaujaly seskoky RC parašutistů, které vynášela Miss Morava Honzy Vališe. Piloty parašutistů byla Honzova žena Lenka, Milan Alexa a sám Honza Vališ. Paráda! Opravdu pěkná a i zábavná podívaná, hlavně za silnějšího větru. Kladně jsme hodnotili sud s vodou, hojně užíváný k omývání a chlazení znavených těl, zajištěný pořadatelem. Bez něj by to byly galeje.

   

  Večer pokračovala zábava pro ty, kteří vydrželi a neodjeli, baštilo se grilované masíčkoa kukuřice, popíjely rozličné tekutiny, barevné i čiré, debatovalo o všem možném, následoval noční ohňostroj s odpočítáváním každé ze 4 rachejtlí a spát se šlo opravdu velmi pozdě ráno. V neděli už od brzkého rána začali přijíždět soutěžící na chystanou soutěž RCEK, sbalili jsme se, naposledy se rozloučili s kolegy a vyrazili domů. Příště určitě přijedeme zase, díky kluci, uvidíme se na Čmelákovi!

   

  Similar Posts:

  Rubrika: Modelářské akce, soutěže a polétání

  3 komentářů »

  1. Komentoval Tomáš Hruška

   Červenec 10, 2011 @ 22:39

   Pěkný fotky, mohl být krásnej den. Kde se dovím o takových akcích? Bych se chtěl přijet třbe podívat. Ale já se to dovím až je po akci. :-) A co se teda stalo tomu větroni pana Vaculíka???

  2. Komentoval Jirka Chvátal

   Červenec 10, 2011 @ 22:42

   Ahoj, v kalendáři modelářských akcí tady na webu, je to odkaz vpravo dole na našich stránkách.
   Milanovi v Ka6 odešlo servo v křidélku, takže sedal s plandajícím křidélkem a Miloš má prý vytržené celé lože se servem i s částí potahu, jestli si dobře vybavuju.

  3. Komentoval Tomáš Hruška

   Červenec 11, 2011 @ 20:01

   Aha, tak děkuju, toho jsem si vůbec nevšiml, že to tam je. Hnedka je to lepší, že vím, co kdy je. :)

   A tak to je mi líto z tema modelama, ale tak snad to půjde spravit a bude vše ok. :( …

  RSS komentářů k tomuto článku

  Zrušit komentář

  *

   

  

   

  Rubriky

  Spřátelené kluby