Autor: Jirka Chvátal, 2 Říjen 2010, 21:01
MZK terminál – fotky, data, novinky a anketa
MZK terminal byl vyvinut nejen jako terminál k online zobrazování a ukládání telemetrických dat z modulu Twin k pozdější analýze, ale především jako víceúčelové zařízení, jehož funkce a možnosti budou dále postupně rozšiřovány. MZK terminal má implementovánu funkci uživatelské aktualizace přes internet což jej činí mnohostranně použitelným a především univerzálním zařízením.
Široká modelářská veřejnosti, nyní máte možnost svým hlasem ovlivnit další vývoj příslušenství k Twinu, konkrétně měřících senzorů. Zajímá nás, jaké senzory vy konkrétně považujete pro vás za nejdůležitější, které byste chtěli, aby byly k dispozici nejdříve a které později. Ve třech anketách můžete zaškrtnout svoje priority. V první anketě zvolte senzor, který chcete jako první, v druhé jako druhý a ve třetí anketě senzor, který byste chtěli jako třetí v pořadí, podle svých vlastních priorit. Pokud v anketě není senzor, který byste potřebovali, poprosím, abyste nsapsali do diskuse pod článek, co by senzor měl měřít a jak naměřenou veličinu indikovat. Pokud vás bude víc, třeba se i toto čidlo vyvine a bude dáno do prodeje!
Similar Posts:
- MZK terminál – novinky, senzory a anketa
- MZK Twin 2,4 GHz – novinky ve firmware 1.6
- Fotky z létání GPS Trianglu
- DeHavilland Beaver Jardy Lépa – fotky ze záletu
- Fotky ze stavby 3m vlečné Bellanca Decathlon Marcela Králíka
- Soutěž v termickém létání – 9/2012 – Hohhenegger – fotky a výsledky
- Soutěž v termickém létání – 6/2013 – Hohhenegger – fotky a výsledky
- Anketa o polétání pro děti
- Svah – seriál článků o svazích v okolí
- Upozorňování na novinky
Rubrika: Modelářská elektronika
Komentoval Michal
Říjen 7, 2010 @ 20:18
Já jsem ze své FC18 vystrnadil VF na 40Mhz již najaře, Twin má totožné rozloření připojovacího konektoru jako původní VF, takže jednoduché řešení.
Do dneška mi na pozici 8mi přepínačů trůnil JETIbox mini a už je pryč. Příští týden objednávám MZKbox a bude to v pohodě.
Mám dotaz zda bude možno konfigurovat přijímače přímo z MZKboxu. Zajímavé by bylo také vývojové prostředí no něco jako ARDUINO a potom je to systém který nemá ve světě obdobu. Jen jestli to trošku nepředběhlo dobu. Koupit si MZK senzory stáhnout k nim knihovny a nastavit obrazovky, to by nemělo chybu, nebo si stáhnout verzi pro termického větroně, a s doporučenou sadou senzorů to bez laborování jen zapojit a hurá do vzduchu.
Komentoval Jirka Chvátal
Říjen 7, 2010 @ 22:28
Michale, napiš mi prosím na icq 82937808, nebo na mail george.choose3d@sezznam.cz Díky.
Komentoval vodvi
Leden 3, 2012 @ 14:32
Ahoj,vracím se ke starším tématům,kde se píše……Držet se staré architektury nemá smysl, bude tam zřejmě možnost zapnout emulaci Jetiboxu, takže data z Jetisenzorů uvidíš 1:1 stejně jako teď na Jetiboxu…
Je to ještě pravda,nebo už nelze čidla od Jeti použít???
Mám Twin+
Děkuji za odpověď…
Komentoval Jirka Chvátal
Leden 3, 2012 @ 20:30
Ahoj, nemám jak ověřit, všechny Jeti senzory jsem s poměrně velkou ztrátou, nikdo je nechtěl, před delší dobou prodal a od té doby jedu jenom na MZK. Budeš se muset poptat u výrobce. Kontakt mají na stránkách.
Komentoval semi
Říjen 1, 2012 @ 10:35
A co vysílač ? Ten T810 se nahodí na větroně. Co plánují v tomto směru ?
Komentoval Standa
Únor 20, 2015 @ 11:59
Ahoj, osobně mi asi nejvíc chybí možnost záznamu letových dat na SD kartu. Výrobce toto slibuje již několik let, ale pravděpodobně zůstane na vždy jen u slibů. :-(
Komentoval Jirka Chvátal
Únor 20, 2015 @ 14:11
Ahoj, osobně by se mi asi taky líbila, ale že bych to potřeboval to se říct nedá. Vzhledem k přesnosti čidel a spoždění je reálný přínos velmi sporný. Vím o někom kdo to má na Twinu rozchozené, ale když jsem viděl získaná data, byly mi k ničemu. Jsou moc hrubá.